Nechajte nápoje vyniknúť - Stolový riad

Okuliare-

Stolovanie

Nechajte nápoje vyniknúť

Leto sa pomaličky blíži a k nemu bezpochyby patria aj príjemné posedenia na terasách a záhradách. Leto má svoje čaro. Sme pozitívnejšie naladení a popíjanie pod holým nebom je skrátka relax, ktorý si vychutnáte vždy. Či už uhasíte smäd oroseným pivkom, posedíte so známymi pri vínku, alebo sa zabavíte v peknom bare. V každom prípade budete v ruke držať pohár (najlepšie hore dnom).

Byť odlišný sa počíta

Ponúknite Vašim hosťom niečo odlišné. Konkurencia je silná, a preto sa treba niečím odlíšiť. Skvelo Vám na to poslúžia poháre libbey. Pýtate sa, čo je na nich take úžasné? Berte do ruky smartfón a gúglite. Pochopíte to hneď. Poháre libbey sú kvalitné, luxusné hrubostenné poháre s krásnymi vyrezávanými vzormi. Nápojom dodajú šmrnc. O majiteľovi reštaurácie či baru vypovedajú, že si dáva záležať na detailoch, sleduje trendy a má svoju prácu rád. Preháňame? 

Predstavte si ľadový čaj v obyčajnom pohári a v pohári libbey – pridajte zopár mätových lístkov, ovocie. Buďte trendy a zaobstarajte si papierové slamky. Malé drobnosti dokážu vytvoriť z obyčajného čaju lákavý nápoj. Ak máte pocit, že Váš biznis stagnuje a prijali by ste nových zákazníkov, poháre libbey sú určite investícia, ktorú neoľutujete. Navštívte svoj overený pohare eshop a objednajte si sadu na skúšku. Sme si istí, že táto sada nebude jediná a poháre libbey sa vo Vašom bare osvedčia. Možno sa Vám budú tak veľmi páčiť, že z nich budete chcieť piť aj doma alebo niekoho potešíte praktickým a pekným darčekom. 

Nepremýšľajte dlho.  Špecializovaný pohare eshop alebo kamenná predajňa? Čakajú len na Vás.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *