Aj pohár na pivo môže byť originálnym darčekom - Stolový riad

Gastronómia-

Gastronomické zariadenie

Aj pohár na pivo môže byť originálnym darčekom

Dlhoroční štamgasti zvyknú mať vo svojej krčmičke obľúbený pohar na pivo. Máte obľúbeného  zákazníka a chcete mu urobiť radosť? Čo takto jeho pohar na pivo skrášliť a podarovať perzonalizovaný darček? Ak celkom dobre nerozumiete čo máme na mysli, čítajte nasledujúce riadky.

Gravírovanie či zberateľské sady

Možno si spomínate na gravírované poháre zo stužkovej slávnosti, alebo z Vašej svadobnej hostiny. Na gravírovanie je však vhodný aj pohár na pivo – klasický krígeľ, tulipán, flauta, kalich, na čo si len spomeniete. Výber typu pohára nie je nijako obmedzený, preto môžete popustiť uzdu fantázii a navrhnúť pekné diela, vhodné aj pre ženy. Na internete je možné vyhľadať niekoľko firiem i jednotlivcov, ktorý túto službu ponúkajú. Navrhnite si text alebo obrázok, ľudové vzory, obľúbený futbalový klub, blahoželanie k životnému jubileu či meno. Niektoré firmy ponúkajú i pieskovanie či dokonca zdobenie Swarovského krištáľmi. 

Pokiaľ je to na Vás priveľa, na trhu sú dostupné pohare na pivo rôznych veľkostí a tvarov. Môžete vytvoriť zberateľskú sadu a potešiť kamarátov. Pohare na pivo sú darčekom vhodným najmä pre mužov, ale i medzi ženami sa nájdu tie, ktoré si pravidelne vychutnajú ‘chmeľovú polievku’. Zakúpte jedinečné druhy piva ktoré zaujmú vzhľadom i chuťou, uložte ich do ozdobného boxu, priložte dva poháre na pivo a netradičný, romantický darček pre manželku alebo priateľku je na svete. Na Valentína či výročie predsa nemusíte darovať len čokoládový dezert či víno. Iste sa rada pochváli kolegyniam či kamarátkam.

Pre náročných

Kto by to bol povedal, že poháre na pivo sú kúskom, ktorý sa dá celkom kreatívne dotvoriť. Ak Vás klasické sklenené poháre neoslovili, špecialitou môže byť pohár na pivo zdobený cínom. V ponuke sú krígle s cínovým viečkom, ktoré udržia arómu piva či sklenené poháre s cínovými plôškami a gravírovaním. Poháre sú dokonca vhodné do umývačky riadu. Aby ste z nich však mali radosť dlhšie odporúčame čistenie teplou vodou a handričkou. Neváhajte a prineste si do Vašej reštaurácie kúsok histórie. Takéto poháre na pivo neostanú bez povšimnutia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *